Site Overlay

Poznejte krásy Mikulova


Milujete víno, obzvláště to v tekuté podobě a nejlépe nějakou z odrůd naší domoviny? Co takhle vyrazit přímo ke zdroji, tedy k vinicím, konkrétně do Mikulova, do chráněné krajinné oblasti Pálava? Můžete tak ochutnat nejen skvělá vína, ale také poznat, jak se pěstují nebo sklízí, pokochat se nádhernou krajinou plnou vinic a vyhlídek do okolí, prohlédnout si zajímavé architektonické památky a další. Můžete si tak udělat procházky po okolí, navštívit známá vinařství, samozřejmě i s ochutnávkami vámi vybraných odrůd, a především si sem přijedete odpočinout a načerpat síly.

pohled

Navštivte vínem známou, chráněnou krajinnou oblast Pálava, která vás nadchne nádhernou a rozmanitou přírodou, nevšední krajinou s bělostnými skalami a sluncem ozářenými vinohrady.

Jeden den vám tu rozhodně stačit nebude. V takovém případě se vám pak bude hodit nějaký ten tip na ubytování v Mikulově a okolí, abyste si mohli užít vícedenní návštěvu této pěkné lokality.

K dispozici je vám krásný čtyřhvězdičkový hotel Galant, který je atraktivní nejen svoji polohou. Vybrat si můžete hned ze tří typů pokojů – standard, deluxe a rodinný. Na pobyt sem tak můžete vyrazit třeba s vaší drahou polovičkou nebo s celou rodinou. Lokalita je vhodná pro turistiku, cyklistiku, procházky a k dalším aktivitám. O aktivní náplň dnů během vašeho pobytu tak nebudete mít nouzi. A až se vrátíte unaveni po celém dni do hotelu? Pak na vás bude čekat výtečné jídlo a pohodlná postel ve vašem pokoji.

město Mikulov

Přijeďte si užít báječné dny do známé oblasti chráněné krajinné oblasti Pálava, kde strávíte příjemné prosluněné dny uprostřed vinic. Zažijte nezapomenutelné zážitky z této jedinečné oblasti, kterou si zamilujete nejen pro její rozmanitost a nádhernou přírodu. Pálava vás naláká ještě ně mnohem více, stačí jen její krásy okusit na vlastní kůži.