Site Overlay

Auto moto

Prohrou pro někoho se stanou velice snadno, stačí trocha nepozornosti, nemusí to být ani Vaše nepozornost a už se stane nehoda, která má fatální následky pro Vás, nebo Vaše spolucestující. Může stát i životy, razantní životní změny, beznaděj, zoufalství. Mohou být ale také výhrou, pro někoho, komu zachrání život tím, že se k němu dostane včas lékařská pomoc. Motorismus také prochází rozvojem.
nissan volant
Od prvorepublikových autíček, až po dnešní moderní vozy, nabité elektronickými výmysly, ale také bezpečnostními prvky, které nemyslí pouze na osoby ve voze, ale také na osoby venku a jejich bezpečnost, například airbagy pro srážku s chodcem.
Má svou temnou stranu, stejně jako světlou. Motorismus mnoho lidí připravil o zdraví i životy, ale zároveň mnoha lidem životy zachránil. Jak se zpívá v jedné písničce, záleží na tom, jak danou věc použijete.
Auta a motorky zrychlují možnosti přepravy, snižují množství osob, které se přepravují hromadnou přepravou, ale také způsobují zamoření životního prostředí. Zjednodušují nám život, potřebujeme dojet do práce, na nákup, pro děti na zájmové kroužky, stačí sednout, nastartovat a jet. Nemusíme čekat na hromadnou přepravu, nemusíme od ní chodit pěšky velké vzdálenosti.
Na druhou stranu potřebují i naši plechoví miláčci péči a údržbu, doplňování paliva a jiných tekutin, aby nám mohli dobře a dlouho sloužit. Pokud si zvykneme na pohodlí vlastního dopravního prostředku a potom o něho z jakéhokoli důvodu přejdeme, na hromadnou dopravu si budeme zvykat dlouho a těžce. Naopak, z hromadné dopravy, si velmi snadno zvykneme na dopravu vlastním dopravním prostředkem, který nám velmi zjednoduší život.
auto u statku
Výběr vhodného dopravního prostředku pro nás, záleží na našich finančních možnostech i na našich potřebách, jako kolik osob najednou potřebujeme přepravit, kolik nákladu máme v úmyslu vozit, jak daleké jízdy máme v plánu.

2.3/5 - (3 votes)