Site Overlay

Čaj a soukromí

Čajovny se stávají v posledních letech velmi oblíbeným místem pro setkávání lidí. V mnoha podnicích si můžete vybrat mezi klasickým sezením u stolu či příjemným posezením na zemi. Není to jenom o čaji. Samozřejmě je zde široká škála výběru nejrůznějších kvalitních čajů. Ovšem velmi často si zde lidé dávají i pivo nebo víno. Čajovny jsou typické tím, že se stoly nachází sice v jedné společné místnosti, nicméně bývají oddělený zástěnami nebo jakýmkoliv jiným způsobem. Dodává to tak atmosféru soukromí, kde zároveň nejste sami. Ať již máte první rande, nebo jste tu se svým partnerem, dopřejete si tak klidného místa s romantickým posezením. Nezapomeňte si však vzít pěkné ponožky, jelikož si budete muset sundat boty, pokud budete chtít sedět na zemi.

Muž a žena v parku

Piknik v parku

Není nad společné procházení se s partnerem v přírodě. Jak to ale provést? Ať už jste na prvním rande nebo jdete se svým dlouhodobým partnerem do parku na procházku, je to výborné veřejné místo na společné setkání. V parcích se můžete nejen procházet, ale také si udělat vlastní romantický piknik. Potřebujete k tomu jenom teplejší počasí, deku na zem i na případné zahřátí a svačinu s pitím k chuti. Park je veřejné místo, které je však často plné soukromých zákoutí. Pokud je dostatečně velký, nemusíte se obávat tísnění se na trávnících s ostatními návštěvníky. Hlavně si nezapomeňte vzít pohodlnou obuv, se kterou můžete chodit po trávě či prašných cestičkách.
Piknik se šampaňským

Spojení více věcí

Na prvních příčkách oblíbených míst k randění zůstávají stále kavárny či restaurace. Je to výborné veřejné místo pro komunikaci s protějškem. Pokud jste na schůzce v chladném počasí i večerních hodinách, je samozřejmostí, že zde strávíte velkou část vaší schůzky. Nezapomínejte ale na romantičtější a promyšlené dokončení večera. Jděte se společně projít nočním městem, či zamiřte na malé romantické zákoutí s pěknou kulisou. Doplňte tento zážitek třeba horkou čokoládou v kelímku. Váš protějšek určitě ocení fakt, že se s ním nechcete rozloučit hned po východu z restaurace, ale chcete s ním strávit ještě další poslední krátký čas.