Site Overlay

Zabavte se aktivně!

Jestliže i vy patříte k moderním rodičům, kteří nemají rádi, když jejich děti neustále sedí u počítače, pak jistě víte, jak je velice těžké pro ně najít nějakou odpovídající a kvalitní zábavu. Vyzkoušeli jste již únikové hry? Jedná se o ideální variantu, jak zabavit jak malé děti, tak mladé dospělé.
Pokud do této kategorie nespadáte, nemusíte věšet hlavu. Tento druh zábavy je vhodný zkrátka pro kohokoliv. Nesejde na tom, zda právě končíte základní, nebo vysokou školu, nebo máte vycházky v domově důchodců. Zkrátka budete-li mít chvilku volného času, který chcete využít kreativní cestnou, lepší způsob nenajdete.
jeden team
Únikové hry jsou přitom ideální prostředek i na různé akce. Díky tomu, že se jedná převážně o hádanky nebo rébusy (které je někdy zapotřebí řešit ve více osobách současně), perfektně stmelí každý kolektiv. Zejména z těchto důvodů je tato zábava volena jakou součást narozeninových oslav, firemních akcí, rozluček se svobodou nebo třeba seznamovacích pobytů.
Jestliže dáte dohromady dva týmy, můžete naproti sobě soupeřit o to, kdo žádanky vyřeší v lepším časovém limitu bez použití jakýchkoliv nápověd.
Tyto místnosti jsou často dělány dle nějakého filmu nebo scénáře. Například bydlíte-li v Pardubicích a zvolíte firmu Enigma Escape https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/, máte na výběr ze dvou místností. První z nich je sestavena na motivy filmu Kruh. Ve druhé se z vás naopak stane dvojitý agenty.
hrůzostrašná místnost
Opravdu se tedy nejedná o žádnou nudnou hru a můžete si být opravdu jistí, že scénáře zaujmou i pubertální děti, které jsou téměř vším a neustále znechucené. Zároveň se nemusíte bát, že by se jednalo o předraženou aktivitu. Domluvíte-li si celý tým hráčů, přijde vás jedna hra na pár Korun. Rozhodnete-li se pro tuto aktivitu, nikdy si hru nezapomeňte včas zamluvit, neboť je o ni vcelku velký zájem.