Site Overlay

Vysněné designérství

Bytový designér https://bydesign.cz/ byl můj dědeček. A jsme na něj velmi pyšná, protože on patřil k úplným jedničkám ve svém oboru. Moc se mi na něm líbilo, že je hodně ctižádostivý a že se nespokojí a málem. Svou práci bytového architekta bral velmi vážně a nikdy si nic neulehčoval. Byl to prostě velký pracant a svou práci dělat velmi rád. A taky můj dědeček, bytový designér a architekt, vyhrál hodně soutěží v designu v bytu. A taky jsem byla moc ráda, když mi dědeček většinou dovolil s ním chodit pracovat. A tak jsem byla svědkem mnoha krás a změn všech bytů, které můj dědeček změnil a udělal je úplně krásné a jiné, že je někdy ani původní majitelé nepoznali. Ale ti byli velmi rádi, moc si dědečkovu práci chválili a cenili. A taky jsem byla velmi ráda, když mi můj dědeček pěkně vylepšil můj pokojíček. To mi bylo asi deset let a chtěla jsem ho celý růžový. Vy byste taky chtěli po desetileté malé holce, že?

Chcete navrhnout byt? Žádný problém.

A dědeček mi to přání moc rád splnil. A já jsem byla velmi ráda, protože mám na dědečka takto milou vzpomínku. I když mi je třicet dva let, pokoj u rodičů stále je a netknutý. Chodí tam často moje dcera. A aby všechno bylo dokonalé, tak jsem si řekla, že asi zkusím být taky bytový návrhář. A proč ne? Návrháři se mají moc dobře, tak proč bych to nemihla dělat taky.

Návrhy domů jsou super.

Navíc si myslím, že mám k tomu velké předpoklady jako můj dědeček. A taky jsem se dozvěděla, že bytový návrhář byl i můj pradědeček. sice se to jmenovalo v té době jinak než bytový návrhář, ale taky to bylo něco podobného. A myslím, že řemeslo by se mělo dodržet. A aby toho nebylo málo, tak mě by bytový návrhář moc bavil. Moc ráda něco vylepšuji, takže tato profese by byla pro mě ideální. Takže si říkám, že se další rok dám na studium designu. A uvidím. A vás by bavilo navrhovat byty a domy? Myslím, že touto profesí nic nezkazíte, jen získáte, a ještě se zapíšete do srdcí lidí. Zkuste to.