Site Overlay

Nespoléhejte se pouze na bankovní instituce

V dnešní době existuje spoustu možností, kde si půjčit peníze.Naše společnost zprostředkovává nejenom běžné půjčky, ale především také hypotéky a to jak pro podnikatele, tak také pro běžné spotřebitele. Výhodné podmínky proto najdete i u nás. Nízká úroková sazba je samozřejmostí, abychom byli konkurence schopní vůči všem ostatním bankovním institucím a také nízká měsíční splátka je vždy přijatelná, protože naši klienti musí být schopni splátku splácet, proto se vám dokážeme dokonce individuálně přizpůsobit, takže to není tak, že bychom házeli všechny žádosti o úvěr do jednoho pytle.

Peníze modré 50 polski a 100, hezky seřazené

Základní sazby a podmínky k získání úvěru

Nezískali jste úvěr v bance? Nedělejte si starosti, existují i jiné možnosti.Poskytujeme úvěry s úrokovou sazbou již od 6,9% ročně. V tomto případě navíc tolerujeme registry, takže získáte nízkou úrokovou sazbu a ještě navíc toleranci registrů, což je v bance naprosto nemyslitelné. Naše společnost ví, že je v dnešním světě jednoduché dostat se do problémů a často si to nemusíte způsobit ani vlastní vinou, proto jsme tolerantní a poskytujeme výhodné půjčky a ještě k tomu s tolerancí záznamů. Záznamy totiž můžete mít bankovního nebo i nebankovního typu, dle registrů a záznam trvá několik let, než se smaže. Přičemž stačí poměrně málo, abyste k záznamu přišli, například jedna opožděná platba za telefon, či cokoliv podobného.

  • Speciální produkt je VIP s úrokovou sazbou již od 4% ročně. Zde je však potřeba mít v pořádku registry. Splatnost je až 30 let.
  • Chcete si to vypočítat? Raději požádejte o náš návrh, který je zdarma, je předběžný, nic za něj neplatíte a sami se na jeho základě můžete volně rozhodnout, jestli s námi budete nadále spolupracovat.

Mince naskládané na sobě do komínků na černém pozadí

A jak je to s kalkulačkou?

Americká hypoteční kalkulačku Nebankovní hypotéky na našich stránkách nenajdete. Kalkulačku u nás nenajdete z jednoho jediného důvodu a tím je fakt, že nejsou všechny sazby a podmínky stejné pro všechny klienty. Pracujeme individuálně, a proto nemůžeme nastavit jednotné podmínky a nasadit zde kalkulačku. Těch je však na internetu mnoho, takže si kdekoliv můžete základní informace spočítat. Nejlepší je však získat předběžný návrh, kde už přesně budeme vědět, s čím pracujeme a co vám máme přizpůsobit na míru. Návrh je bezplatný, takže za něj nic neplatíte a navíc je nezávazný, takže jej nemusíte přijmout.