Site Overlay

Neskrývejte svůj problém

Nemusíte hned každému vykládat o tom, že každý krok, posazení se, nebo každý podobný pohyb Vám činí neuvěřitelně bolestivý zážitek. Nemusíte každému vysvětlovat, že Vaše podivná chůze je způsobena hemeroidy, které Vás začaly opět trápit. Každému to vysvětlovat nemusíte. Ale rozhodně s Vaším zdravotním problémem obeznamte příslušné zdravotnické zařízení !

bolestivý problém

Stud nechte za dveřmi!

· Nehledejte na internetu, jak se zbavit hemeroidů. Informace, ke kterým se tímto způsobem dostanete, nemusí být relevantní k těm, které byste potřebovali znát.
· Nehrajte si na domácího lékaře samouka.
· Neordinujte si vlastní postup léčby.
· Nezahrávejte si se svým zdravím!

Hazardní léčba vlastními silami by se Vám nemusela vyplatit.
Jistě si říkáte, že nebudete nikde ukazovat svou zadnici. Jde o intimní část těla. Prostě se stydíte. To je přirozené! Ale na stud zapomeňte.

O co Vám jde?
Vyléčit se, abyste opět mohli vzpřímeně a pohodlně sedět. Abyste se nemuseli různě kroutit při každém kroku při chůzi. Abyste se mohli zase normálně stravovat, protože to následné vyprazdňování! Ach jo! Jde hlavně o to, abyste neprožívali tu nesnesitelnou bolest pořád dokola.

deprese z bolesti

Ne, nepřejde to samo!
Vyhledejte odbornou pomoc. To je rada nad zlato. Zjistíte, že tato nepříjemná nemoc nepostihuje pouze Vás. Že odborní lékaři vědí naprosto přesně, co s tím. Že Vám pomohou od bolesti. A nejen to to. Dostanete i pomoc v podobě rady, jak předejít, jak vyléčit hemeroidy. Váš zdravotní problém už nebude jen Váš. Na stud se vážně vykašlete. V tomto případě není na místě.

A že by problémy ustoupily samy od sebe? Na to snad nevěříte! Víte, že Vás mohou čekat daleko horší zákroky lékařů, pokud se nepodrobíte včasnému vyšetření? Může to dokonce dojít tak daleko, že budete muset na operaci. A přitom by stačilo jen zajít s problémem hemeroidů k lékaři včas.