Site Overlay

Milí pánové, přemýšlíte o vhodném dárku pro svou milovanou?

Milí pánové, přemýšlíte o vhodném dárku pro svou milovanou a chcete se vyhnout klasickým dárkům, jako jsou poukazy na wellness, na masáže, na knihu či vstupenky na muzikál a do divadel?

Chcete být originální, co se týče výběru dárku pro svou partnerku?

Pak pro vás máme skvělý tip! Darujte originální šperk anebo chcete-li, originální šperky s kameny, ať to jsou náramky, řetízky či oblíbené prsteny anebo náušnice.

klíček od srdce

Vězte, že klenot, který vaše partnerka v běžném zlatnictví nenajde, ale necháte ho pro ni vyrobit s láskou a dokonce i vymyslíte příběh, který by šperk měl představovat, rázem jako byste měli v ruce klíček od jejího srdce. A jen s ním pootočili …. A vaše milovaná je rázem celá vaše a ještě k tomu blažená nad překvapením, které jste pro ni připravil!

A to přece za tu námahu stojí! Nejspíše máte v zásobě myšlenku či společný příběh, který jste se svou láskou zažili, a chcete ho zvěčnit … Pak když se tak rozhodnete, šperkařka dovede vtisknout originálnímu šperku právě ten okamžik, který chcete, aby šperk provázel a připomínal tak dámě vašeho srdce společně strávené chvíle.

Originální autorské šperky s drahými kameny jsou dílem české šperkařky, která vystudovala nejen fakultu designu a umění v Plzni, ale také prošla studiem oboru design šperku v Barceloně, kde získala vzácné zkušenosti a prohloubila ještě více empatii, kterou následně dokáže vtisknout do výroby šperku, který nevnímá „jen jako ozdobu“. Ale považuje šperk za cosi jedinečného, který když dokáže žena n o s i t, stává je její ženinou součásti a vyzdvihuje její osobnost.

náhrdelník s kameny

Originální autorský šperk existuje vždy a pouze v jednom jedinečném stvoření a stává se tak nositelem a vypravěčem příběhu ženy, které je věnován …

Pánové, máte na výběr z ruční výroby zlatých či stříbrných šperků:

  • Zásnubní prsteny se symbolikou.
  • Snubní originální prsteny.
  • Náhrdelníky s kameny.
  • Náušnice s perlou.
  • Náramky, které lze obohatit o drahé kameny …