Site Overlay

Trable s webem

Víte, že web škodí? Ano, nedělám si srandu. Moje sousedka mi řekla, že webové stránky a web škodí. Musím ale říct, že jako první mě napadlo, jak se moje sousedka dozvěděla, že nějaký web existuje. Asi se někde zase koukala na nějaký dokument, jak stále říká, že je má velmi ráda. Musím říct, že mě opravdu překvapila. Nicméně mě ale taky překvapila tím, že mi tuto větu vůbec řekla. Nevím, jak by mohl web škodit. Nebo vy o něčem víte? Ráda bych se tedy přiučila. To jako jsi u toho zlomím ruku nebo mně upadne hlava? Absolutně jsem nechápala, jak to moje sousedka myslí, že web škodí. A tak jsem celá zaražená jsem se jí zeptala. A ona mi řekla, že její dcera skončila kvůli koukání na webové stránky v nemocnici.

Web je můj koníček.

Nicméně ale to dopadlo tak, že jsem se později dozvěděla, že tomu bylo nějak jinak.  A to hodně jinak. Sousedčina dcera skončila v nemocnici kvůli tomu, že v noci upadla na hlavu. A měla otřes mozku a vůbec nevím, jak na to sousedka přišla, že to bylo kvůli počítači nebo webu.  A prý obecně počítače a podobné nejsou nic moc zdraví prospěšné. Nakonec ze sousedky vylezlo, že její dcera vstávala od počítače a bohužel upadla. A moje sousedka to hned svedla na počítač a webové stránky. Vůbec nevím, jak si toto může myslet. Podle mě je to absolutní blbost. Sice ano, z počítače a z webových stránek může bolet hlava, jenže je to z toho modrého světla anebo z únavy.

Weby mám hodně ráda.

Nicméně na webových stránkách právě najdete ale informace, kde jsi to právě můžete všechno zjistit. Takže myslím, že můj názor je takový, že webové stránky absolutně neškodí, spíše nám pouze pomáhají. A to je dobré. Nebo vy na to taky máte jiný názor a taky si myslíte, že počítače a koukání na weby škodí? Myslím, že nic se nemá přehánět a všechno se má dělat jen s mírou, jako všechno ostatní. Myslím, že kdyby se člověk více staral o sebe, tak je na světě lépe. A počítač by nebyl za ten, který škodí.