Site Overlay

Zařiďte si chytrou domácnost

Už jste slyšeli o inteligentním bydlení, tzv. chytré domácnosti? Zařídit si chytrou domácnost je skvělým nápadem, pokud plánujete stavbu rodinného domu. Taková inteligentní domácnost vám usnadní spoustu činností a také ušetří čas. Perfektně ji taky můžete spojit spolu s celkovým zabezpečením vašeho domu, které je nezbytné pro vaše maximální bezpečí.
ovládání domu přes mobil
Proč se namáhat vytahováním předokenních rolet?Chytrá domácnost to zvládne za vás, stačí jen zmáčknout tlačítko a je to, rolety se během okamžiku vytáhnou nebo zatáhnou podle toho, jak právě potřebujete.
Chcete raději pro jistotu před odchodem z vašeho domu vytáhnout všechny spotřebiče ze zásuvky?Žádný problém, i na to vám bude stačit jedno jediné tlačítko a vy tak ušetříte čas, který byste jinak strávili zdlouhavým vytahováním jednotlivých spotřebičů ze zásuvek. Samozřejmě si také můžete nastavit, které důležité spotřebiče chcete nechat napojené na elektřinu (jako např. lednici a mrazák, bojler apod.)
Máte rádi postupné stmívání nebo rozsvěcení světel?I to lze zahrnout do systému chytré domácnosti.
žárovky za sebou
Co všechno tak můžete v případě chytré domácnosti využít? Kromě automatického vytahování a stahování rolet, zabezpečení domu nebo postupného stmívání a rozsvěcení světel to může být také dále ještě ovládání vašeho domu na dálku. Ovládání vašeho domu na dálku můžete skvěle využít třeba během vaší dovolené nebo pracovní cesty. Váš dům budete mít jednoduše propojený s mobilním telefonem, přes který tak můžete řídit vaši domácnost. Na dálku tak můžete ovládat třeba topení, ale i světla, žaluzie, rolety a další. Zároveň také můžete dostat upozornění, pokud dojde k nějaké nenadálé aktivitě u vás doma. Budete tak mít dokonalý přehled o momentálním stavu vaší domácnosti, ať jste právě kdekoliv.
Chytrá domácnost – to je investice, která se vám rozhodně vyplatí.