Site Overlay

Naprosto jedinečná směs wasabi.

Pokud jste milovníky ostrých, pálivých a výrazných chutí, tak jste zde dobře. Pro vás je tu jedinečná směs wasabi. Je tak pálivá, že vás určitě probere a nakopne, takže konec poklimbávání, právě do vás wasabi vlilo energii a můžete se opět věnovat zbývajícím úkolům. Na někoho barva ořechů bude působit nezvykle, mají totiž zelenou barvu. I ta barva je vlastně osvěžující.

A víte co je skryté pod tím pálivým těstíčkem? Je to známý arašíd. Plod podzemnice olejné, který de facto vlastně ani není oříšek, ale luštěnina. My ji obvykle stejně používáme jako ořech a hlavu si s tím lámat nemusíme. Na co bychom, ale neměli zapomenout, že arašíd může způsobovat alergickou reakci, takže opatrnosti není vůbec nazbyt, zvlášť pokud jste arašídy ještě nikdy nekonzumovali.

A z čeho je tedy to zelené těstíčko?

wasabi

To je z kořene wasabi, tak zvaného japonského křenu, který patří do rodu brukvovitých. Wasabi roste ve volné přírodě Japonska ve vyšších polohách a podél řek a potoků, protože miluje vláhu. Je opravdu zdravé, má antibakteriální a protirakovinné účinky, obsahuje vitamíny a důležité prvky.

wasabi

Pokud tedy zkombinujete arašíd, obyčejný oříšek a wasabi, vznikne tato pikantní pochoutka, navíc opravdu zdravá, takže si pochutnáte a ještě budete pečovat o své zdraví, snížíte hladinu cholesterolu, budete si držet hladinu cukru v krvi, podpoříte funkci mozku a nervového systému, budete se preventivně chránit i před nemocemi srdce, cukrovkou, rakovinou a určitě prospějete i svému trávení. Naprosto dokonalá kombinace s úžasnými účinky. V té nejlepší kvalitě oříšky wasabi https://www.vesela-veverka.cz/japonska-smes-wasabi/ koupíte u Veselé veverky. Ta má vždy ty nejlepší ořechy, které si můžete přát. Nemusíte ani nikam pro směs chodit, nebo snad jezdit, nemusíte veverku nikde hledat, stačí si směs objednat a veverka vám ji sama pošle až domů. Není to báječné?