Site Overlay

Mobil s budíkem

Vždycky jsem si říkala, že bez mobilního telefonu bych nedala ani ránu. Tohle stále platí, a proto bych vám chtěla říct, jak jsem se cítila, když jsem se probudila a mobil mi přestal fungovat. A bylo mi ze začátku už hodně podezřelé, že jsem se probudila sama, a to bez budíku. Přitom mám budík na mobilním telefonu, takže jsem zvyklá vždycky mobilní telefon vypnout, když mě ráno budí. A jenomže dnes to bylo úplně jiné. Protože vstala jsem, a to úplně bez mobilního telefonu.

Mobil mám moc ráda.

A řekla jsem si, že třeba už jsem takhle zvyklá, že vstávám bez mobilního telefonu. Jeno že jsem potom zjistila, že mi mobilní telefon přestal zničehonic fungovat. Byla jsem v šoku. Já a nemít mobilní telefon? Tohle vůbec nepřipadalo v úvahu. Abych se přiznala, tak jsem asi možná na mobilním telefonu hodně závislá a bez mobilního telefonu a nedám ani ránu. A abych bez něj vstávala? To tedy rozhodně ne. Navíc vůbec jsem neměla doma jiný náhradní budík, takže jsem si nedokázala představit, co budu bez mobilního telefonu dělat. Rychle jsem se oblékla a jela jsem autobusem do města.

Na mobilu mám i budík.

Rychleji jsem taky utíkala do prodejny s mobilním telefonem, kde mi řekli, že displej je úplně rozbitý, a přitom vůbec mi mobilní telefon ale nespadl. Oni mi v prodejně řekli, že bohužel se mobilní telefon rozbil takhle sám od sebe, že jednoduše odešel. A opravdu hodně mě to mrzelo, protože jsem neměla peníze na nový mobilní telefon a prý oprava displeje stojí tři tisíce korun, což jsem rozhodně neměla. Byl to docela šok, protože to byl starý mobilní telefon, který mě stál pět tisíc korun a v dnešní době už bys tam možná tak patnáct stovek. A tak nakonec jsem to udělala tak, že jsem si půjčila od rodičů peníze, za které jsem si koupila jiný mobilní telefon. Alespoň takto to nějak vyšlo, že jsme se nemusela dále trápit. Někdo má mobilní telefon, z kterého se raduje, někomu se objeví telefon rozbije.