Site Overlay

Čistý bazén

Máte doma nějaké bazén na zahradě? Já ano. A musím říct, že jsem za to velmi ráda. Taky nám to opravdu hodně dlouho trvalo, než jsme se rozhodli, pro jaký bazén se rozhodneme. Nakonec to dopadlo tak, že jsme si museli hodit korunou. S přítelem jsme se vůbec nemohli dohodnout, jaký bazén si na zahradu pořídíme. Já jsem chtěla jenom nějaký malý takový skromný bazén, který nebude v zemi. Protože já jsem taková netrpělivá a nechtěla jsem čekat, než se vykoupe nějaká díra do země, kam by se dal bazén. A to můj přítel chtěl úplně pravý opak. Můj přítel chtěl velký bazén a aby byl právě daný v zemi. Sice vím, že to vypadá lépe a taky to vypadá více esteticky, jenomže to trvá strašně dlouho a já jsem netrpělivá.

Ovoce v bazénu? Jako hračka ano.

A to nemluvím o penězích. A takové bazény zapuštěné do země stojí opravdu moc peněz, pokud ještě jsou veliké. A přítel řekl, že nebude žádný troškař a koupíme si velký bazén. Jenže já jsem mu řekla, že údržba pak takového bazénu stojí opravdu hodně peněz a vody. Přítel mi taky řekl, že koupí tabletovou sůl o váze dvacet pět kilo. A dvacet pět kilo je vážně hodně. To musím říct, že to na mě docela zapůsobilo. Protože tabletová sůl o váze dvacet pět kilo je opravdu těžká. Ale zase se vyplatí. Protože tabletová sůl 25 kg se koupí v takové akci, že pokud koupíte opravdu hodně velké množství, tak máte velkou slevu.

Čistý bazén je základ.

Tak jsem si řekla, že se to jistě vyplatí. Jenomže myslí to přítel vážně? Co když se potom rozejdeme? Co já potom budu dělat takhle s velkým bazénem? To budu stále kupovat tabletovou sůl o váze dvacet pět kilo? Vůbec jestli to nechtěla připustit. Vím jistě, že by mi ta voda v bazénu rychle zezelenala. Bohužel bych se o to zapomínala starat. A nejsem si jistá, jestli bych si pravidelně kupovala nějakou sůl do bazénu o váze dvacet pět kilo. Nevím, jak bych to domů dotáhla.