Site Overlay

Vlastní bydlení vyžaduje vlastní výběr

Každý z nás má absolutně jinou představu na zařízení bytu nebo domu. Máme zkrátka jiné požadavky, styly, barvy, upřednostňujeme především to, co se nám nejvíce líbí a také hodí. Díky různým supermarketům a obchodním domům je nabídka poměrně dost široká, dokonce pozadu nezůstávají ani e-shopy, kde mají svojí vlastní poradnu, kdybychom se náhodou dostali do úzkých při výběru. Sice je pravdou, že každý popis je poměrně dost srozumitelný, ale těch komponentů je na trhu více než dost a pak je složité se vyznat v parametrech. To naprosto přesně padne i na výběr vypínačů, ačkoliv i zde je slušný výběr, nám zrovna nabízí jednu z možností výběru.
přišroubovaný vypínač

Vypínačová série

Dříve se zkrátka zakoupil komponent v jedné barvě a to především bílé a bylo hotovo, až mnohem později se začala výroba barevných prvků, ale dnes již můžeme sehnat klidně vypínače až v desítkách barevných provedení. A to není všechno. I dospělí mají rádi skládačky, tak proč jim je nedopřát. Pokud se vybere vhodná série s modulárním systémem, tak skutečně není co řešit. Jeho stavba je pak naprosto jednoduchý krok.
elektrický spínač

1. V první řadě musíme vybrat přístroj s potřebnou funkcí, to znamená přesně takový, který budeme potřebovat, zdali na osvícení místnosti, schodiště, sklepa, chodby, s kontrolkou nebo bez ní a podobně.

2. Krycí rámečky se také vyrábí v různých provedeních, tudíž si vybereme barvu, kterou budeme potřebovat, nebo se nám nejlépe hodí do bytu. Není například problém pak rámečky různě proměnit podle barvy stěny atd.

3. Nesmíme zapomenout na tuhý montážní rámeček.

4. Pokud nám to skládačka umožní, tak je vhodný i barevný dekorativní rámeček, ovšem to lze pouze u některé řady.

5. Sestavujeme pouhým zacvaknutím do sebe.

6. Pak jen připevníme k proudu, pokud si nejsme jistí, tak to raději přenecháme odborníkovi a během chvíle už můžeme svítit.