Site Overlay

Snadné hubnutí s Ketomix dietou

Novoroční předsevzetí.

A je to tady, novoroční předsevzetí! Také jste si ho v nestřežené chvíli a v opojení čekání na příchod nového roku slíbili? A ještě ke všemu před svědky, před přáteli, se kterými jste bujaře oslavovali nový rok! A teď, po celkovém vystřízlivění již pár dnů po oslavě přemýšlíte, kde nechal tesař díru … Protože nevěříte tomu, co jste si slavnostně předsevzali, a to, že v tomto roce konečně zhubnete o pět, deset, patnáct … a tak dále – kilogramů?

Neházejte ale flintu do žita. Jednou jste to slíbili, a co se slíbí, má se dodržet. Je zbytečné pořád utíkat sám před sebou, obzvláště, pokud cítíte, že váš život vážně potřebuje změnu. Tak ji začněte a právě dnes!

předsevzetí Silvestr

Kdy je nejlepší čas na změnu?

Pokud se ptáte, kdy je nejlepší čas na změnu, odpovídáme, že právě dnes. Už nic neodkládejte za zítřek, protože zítra rozhodnutí odložíte zase na pozítřek anebo na jindy. A jindy rovná se = nikdy!

Co je potřeba ke změně životního stylu, potažmo k hubnutí?

Není to jen o tom rozhodnout se, ale hlavně o vaší motivaci. Je třeba se namotivovat. Chcete hubnout? Pak vězte, že budete zdravější, pohyb vás už nebude tolik bolet, nebudete se zadýchávat při chůzi do kopce. A budete se líbit více vašemu protějšku! Budete svůdnější, vaše křivky se pěkně vyrýsují. Nakoupíte si nové oblečení, protože to staré z vás sklouzne jako z hladkého šatního ramínka. A to je dobrá motivace, není-liž pravda??

motivace hubnutí

Jak nejlépe zhubnout?

Zkuste to s naší nízkosacharidovou ketomix https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/ketomix/ dietou, která má zaručené výsledky. A co víc, svou sníženou váhu si bez problémů udržíte a nedojde k tolik obávanému jo-jo efektu! Jen je třeba být ukázněný a skutečně dodržovat všechny potřebné rady a návody. Nechte si skutečně poradit našimi odborníky, protože ti moc dobře vědí, co ketonové dietní stravování dokáže a vy se tak můžete vyvarovat chyb, které by jen prodlužovaly vaše trápení s nedostatečným úbytkem váhy.