Site Overlay

Péče o pleť.


Spousta žen o sebe pečuje, aby jejich pleť byla bez vrásku, nečistot a hlavně aby zamezili co nejvíce akné a dalším problematickým příznakům v oblasti kůže. Většina žen se zaměřuje hlavně na viditelné části, jako jsou obličej, ten je hlavním bodem, dále to jsou ruce a nohy a pak zbytek těla. Obličej je jeden z hlavních míst, o který ženy dbají. Je to nejspíš tím, že obličej je hlavní část těla, kterou ukazujete na veřejnosti. Když se s někým bavíte, většinou se mu díváte do očí nebo na obličej. Veškerá komunikace je tak svěřována na pleť v obličeji na vrásky, znamínka, tvar a barvu očí nebo linutí lícních kostí. Je slušností se druhému člověku dívat do obličeje, když s vámi hovoří.

čistý kolagen

Není dobré lelkovat očima někde jinde nebo se dívat úplně někam jinam, pak si druhá osoba může myslet, že vás rozhovor nudí nebo pro vás není zajímavý. Je to velká neslušnost. Proto musí jak ženy, tak i muži o svojí pleť dbát. Existují přípravky na ošetření obličeje. Každá žena se maluje nebo se snaží o lepší vzhled v obličeji. Jak se říká, namaluje si svou tvář. Když používáte hodně přípravků, můžete tak póry a pleť úplně během dne udusit a proto je dobré na večer nebo když přijdete domů pleť očistit a dát jí možnost dýchání. Existují odličovací vody, krémy oleje a spousta dalších věcí. Po očištění je dobré kůži dodat dostatek vody a péče. To vám zajistí řada krému na ošetření.

čistý kolagen

Když nebudete chtít spoléhat pouze na krémy a dané přípravky můžete se vrhnout na doplňky stravy, které vám v tom taky mohou pomoci. Například kolagen má v boji proti stárnutí velmi dobré účinky. Jen je potřeba dávat pozor co si vyberete. Skvělí je mořský kolagen, který při dobrém zpracování za studena má nízkou molekulární hmotnost a tak je dobře stravitelná a lehce se dostává do buněk. V nabídce můžete koupit jak čistý kolagen, tak i s jinými doplňky stravy.