Site Overlay

Pánské brýle sluneční, které skvěle doplní váš outfit

Sluneční brýle jsou nejen skvělým módním doplňkem, ale především jsou důležitou ochranou před škodlivým UV zářením. Díky nim můžeme prokazatelně předejít různým nemocem očí jako je například šedý zákal, zánět spojivek, zánět rohovky, nebo dokonce nevratné poškození zraku. Je úžasné, že v této době máme téměř vždy a u všeho možnost volby, tudíž si můžeme vybrat z velké nabídky slunečních brýlí a najít model, který se nám líbí, a přitom lichotí našemu obličeji. My, v luxbryle.cz nabízíme právě široký výběr luxusních pánských brýlí slunečních, které nejenom ochrání vaše oči před škodlivým slunečním zářením, ale také dodají skvělý look vašemu outfitu. Pokud o sebe rád pečujete, milujete, nebo alespoň trochu máte rád módu a módní doplňky, tak jste tu správně.

Pánské sluneční brýle Anthony

Na našem eshopu si vyberete z mnoha modelů. Jestliže rád nosíte elegantnější styl, jako je košile se společenskými kalhoty, či „džíny“, rozhodně doporučujeme sluneční brýle Anthony s ochranným UV400 filtrem, které dokonale ozdobí váš outfit. Momentálně jsou dostupné ve třech barevných variantách, a to v černé, modro-zlaté a hnědo-zlaté. Naopak pokud jste sportovec tělem i duší, nebo si alespoň čas od času jdete zaběhat, vytáhnete kolo na projížďku, nebo se dokonce jedete projet na kolečkových bruslích, měl byste více myslet na zdraví svých očí, protože při sportu je riziko poškození zraku o dost vyšší. Proto si pořiďte kvalitní sluneční brýle na sport. Jedním z našich favoritů jsou sluneční sportovní polarizační brýle Simon, které můžete vzít i na pěší výlet do hor.

Pánské sluneční brýle Simon

Pánské sluneční brýle jsou vhodným dárkem pro partnera, manžela, kamaráda, bráchu, tátu, ale i dědu. Navíc ke každému nákupu dostanete od nás luxusní pouzdro ke slunečním brýlím zcela zdarma. Tak neváhejte a koukněte na náš eshop, kde si určitě nějaký módní doplněk vyberete.