Site Overlay

Nabídněte na YouTube lidem krásy přírody, které neznají


Když se vás někdo zeptá, kde e jste byli na dovolené, nebo kam se chystáte, nemusíte odpovídat v duchu, který je obvyklý pro většinu populace, jako jsou Chorvatsko, Itálie, Španělsko, Řecko nebo rakouské Alpy, můžete se pochlubit krajinou, mnohdy zajímavější a poutavější. Záleží na úhlu pohledu a také na možnostech, o nichž mnoho lidí ani neví.

kanál YouTube

Česká Sibiř a Česká Kanada

Krajiny České Sibiře a České Kanady jsou si velmi podobné, jedná se o oblast mezi Benešovem, Voticemi, Táborem, Jindřichovým Hradcem, Novou Bystřicí a Slavonicemi. Střídají se tu lesy, louky, menší remízky, rybníky a říčky, jedná se o velmi romantická, řídce osídlená místa, kde se takříkajíc zastavil čas, a kde si můžete skutečně na dovolené odpočinout. Můžete své putování natočit na video například při jízdě na kole, přičemž právě cyklistika je pro tuto oblast vhodný sport.

zámek Červená Lhota

Krása Lužických hor

Dalším zajímavým místem jsou Lužické hory. Naleznete tu mnoho krásných zákoutí a ta se na videu budou dobře vyjímat. Doporučit vám můžeme Horní Světlou v Lužických horách, výstup na nejvyšší horu Luž, přehradu Naděje, Ledovou jeskyni a Tisíciletý tis v Krompachu. Lužické hory vás osloví zejména v létě, za slunečného a teplého počasí.

Z YouTube se dá video stáhnout

Někteří lidé možná neví, nebo to někde zaslechli, ale nejsou si jisti, že se video z tohoto portálu, i z jiných sociálních sítí, dá stáhnout a mít jej pro své osobní účely. Samozřejmě byste neměli video publikovat a vydávat jej za své, tím porušujete zákonná pravidla i etické chování, ale podstatné je, že máte nahrávku k dispozici i pro situace, kdy nejste připojení k Internetu, a potřebujete materiál sobě nebo někomu jinému přehrát. Pro tyto účely existují downloadery YouTube, které jsou k dispozici zdarma, a umožňují ukládat videa i na externí disky, flash disky nebo jiná datová úložiště.