Site Overlay

Hra, která vás vtáhne do děje

Laser game https://www.lazerfunpraha.cz/en/hra/king-of-the-hill u nás není žádnou novinkou a nenajde se snad nikdo, kdo by si tuto aktivitu nezamiloval. Je ideální variantou, jak zábavnou formu obohatit čas s přáteli nebo skvělou aktivitou pro teambulding, který nenásilnou formou dokáže stmelit celý kolektiv. Tuto hru si zamilují nejenom mladí lidé, ale stane skvělou zábavou i pro ty starší. Celá hra probíhá ve speciální aréně, ve které jsou vytvořeny nejrůznější skrýše, tak aby byla celá hra ještě zajímavější. Jako kulisy slouží zvukové a vizuální efekty, které ještě umocní opravdový pocit z hry. Nemusíte se však bát, jedná se o velmi bezpečnou aktivitu, při níž nehrozí zranění. Navíc oproti paintballu máte jistotu, že neodejdete s modřinami od letící kuličky nebo zašpiněným oblečením od barvy.

DSC8113

Správné vybavení je u laser game zásadní. Bude vám zapůjčeno speciální oblečení, které má za úkol počítat zásahy od soupeřovy zbraně a zároveň samotná zbraň, která vysílá speciální laserové paprsky. Tato hra je ideální pro početnější skupiny, kdy si užijete daleko více zábavy.

Důležité je i místo, kde se celá hra odehrává. Většinou se jedná o speciální arénu, která je speciálně uzpůsobená k tomu, aby dopřála ten nejlepší zážitek ze hry. Vybírejte si arény, které jsou prostorově zajímavé a je tak mnohem jednodušší plánovat zde nejrůznější taktiky boje. Navíc v takové aréně můžete hrát i opakovaně, neboť nehrozí, že by se vám daná hra okoukala.

DSC_0193

Jedna hra trvá v rozmezí 13-15 minut, což se sice na první pohled může zdát jako velmi krátký časový interval, ale zdání může klamat. I za tak krátkou dobu se můžete ve hře pořádně zapotit. Je to hlavně z důvodu, že hra laser game vám nedovolí zůstat ani chvilku na místě. Je důležité, aby po celou dobu zůstal hráč ve středu a maximálně se koncentroval. Jedině tak budete mít šanci, že se na konci umístíte mezi nejlepšími hráči.